Telefon dinleme programları, çocuklarınızın güvenliğini sağmanız, onları kontrol altında tutmanış için hazırlanmıştır. Yazılımları tehdit, santaj ve kötü amaçlı kullanmak T.C yasalarına göre suç sayılacağını unutmayınız.

Hiçbir Telefon dinleme programı uzaktan yüklenemez. Mutlak suretle telefon elinizde olması gerekir ve her model telefonlara bu yazılımlar yüklenmez. 

Uzaktan sms atarak yazılım yükleme kesinlikle mümkün değildir.
Casus telefon programlarinin gizli bilgi edinme amaçli olarak kullanimina iliskin ilgili ülke içerisinde yürürlükte olan bütün kanunlari anlamak ve bunlara uymak Casus telefon kullanicisinin sorumlulugundadir. Eger bu yazilimi kullanacaginiz amaç ile ilgili herhangi bir süpheniz varsa Casus telefon’u satin almadan önce bir hukuk bürosundan hukuki danismanlik aliniz. Bu yazilimlari satin almak ve yüklemek suretiyle , hukuki olarak kullanilacaginizi beyan etmis olursunuz.Diger kisilerin SMS mesajlarina & diger telefon aktivitelerine baglanmak veya casus cep telefonu yazilimini bilgisi olmadan baska bir kisinin telefonuna yüklemek ülkenizde kanun disi bir faaliyet olarak kabul edilebilir. Maxi bilişim hizmetleri yazilimimiza bagli herhangi bir kötüye kullanma veya zarardan ötürü herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük almamaktadir. Ülkedeki tüm kurallara uymak nihai kullanicinin sorumlulugu altindadir.Casus telefon yazilimini satin alip kullanmakla isbu sartlari kabul etmektesiniz.Maxi Yazılım bu sitede reklami yapilan ürün ve teknolojinin kullanimina bagli herhangi bir kanun disi aktiviteden sorumlu tutulamaz, ürünler üçüncü sahislarin kisisel gizlilik haklarini veya gizli dinleme kanun veya yönetmeliklerini ihlal edecek sekilde elektronik haberlesmelere sizmak veya bunlari önlemek amaciyla kullanilamaz Telefon dinleme ve gizli dinleme bazi ülkelerde kanun disidir.

Hiçbir durumda firmamiz bu ürünlerin uygunsuz kullanimindan ötürü sorumluluk kabul etmeyecektir. Ürün ve teknolojilerinin, bunlarin kullanildigi yargi alaninin kanunlari çerçevesinde çalistirilmasi, bu ürün ve teknolojileri satin almis olan veya kullanan kisilerin sorumlulugundadir. Bu ürünlerin/teknolojilerin amaçlanan kullanimi üzerinde geçerli olan kanunlarin tefsiri için hukuki danismanlik almak müsterinin münhasir sorumlulugundadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir