Telefon ve Ortam Dinleme Yazılımı

Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımını Satın Almak İçin İmei Numarası Neden Gerekli?

Nokia Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir. Nokia Cep Telefonlarına Bu Tarz Yazılımların Yüklenmesi İçin İmei Numarasını Bilmeniz Şarttır, İmei Numarasını Hedef Telefonda *#06# Tuşladığınızda Karşınıza Çıkan 15 Haneli Numaradır.

Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımı Nasıl Çalışıyor?

Nokia Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımı Yüklenmiş Telefona Kendi Belirlediğiniz Numaradan Aradığınız Taktirde Hedef Telefon Çalmadan Titremeden Ekran Işığı Yanmandan Açılır Ve Size Bulunduğu Ortamı Dinletmeye Başlar. Telefon Dinleme İşlemi İse Hedef Telefonda Görüşme Başladığında Sizin Cep Telefonunuza Görüşmenin Başladığına Dair Bir Mesaj Gelir. Gelen Mesajın Ardında Hedef Telefonu Aramanız Yeterlidir. Böyle Yapılan Görüşmenin Arasına Giriş Yapmış Olursunuz.

Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımını Yükledigim Telefonun İçindeki Hat Degistiginde, Yazılım Çalısmaya Devam Edermi?

Nokia Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımı Satın Aldığınızda Üzerinde Eksra Olarak Sim Kart Takip Yazılımıda Gelmektedir. Sim Kart Takip Yazılımı Telefon Ve Ortam Dinlemesi Yaptığınız Telefonun Üzerindeki Hat Değistiginde, Size Otomatik Olarak Hattın Değistirildigini Belirten Bir Mesaj Atmasını Saglar. Böylece Telefona Takılan Tüm Hatların Numaralarınıda Öğrenebilirsiniz. Takip Ettiginiz Kişinin İkinci Bir Hattı Olup Olmadığınıda Öğrenmiş Olursunuz

Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımını Uzaktan Yüklememiz Mümkün mü?

Nokia Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımını Ve Diğer Bu Tür Takip Yazılımlarının Hiçbirini Uzaktan Yüklemeniz Mümkün Değildir. Yükleme Yapacagınız Telefonun 10 – 15 Dakikalıgına Dahide Olsa Muhakkak Elinize Gecmesi Şarttır. Hic Bir Yazılımda Bu Konuda Uzaktan Yükleme Yapılamaz Bu Tarz Medyada Çıkan Yalan Haberlere İtibar Etmeyiniz.

Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımını Alırken İmei Numarası İsteniyor, Hangi Telefonun İmei Numarası Gerekli?

Nokia Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımını Yükleyeceğiniz Telefon, Yani Takip Edeceğiniz Kişinin Telefonunun İmei Numarası Gereklidir. Takip Eden Kişinin Kullandığı Telefonun İmei Numarası Veya Telefon Numarasını Bize Bildirmesine Gerek Yoktur. Telefon Ve Ortam Dinlemesi Yapmak İstediğiniz Kendi Telefonunuzdan Takip Edeceğiniz Kişiye Bir Adet Mesaj Göndermeniz Sistemin Çalışmaya Başlaması İçin Yeterlidir.

Telefon Ve Ortam Dinleme Yapabilmek İçin Kaç Adet Yazılım Almak Gerekir? Kendi Telefonumun Desteklemesi Gerekiyor mu?

Nokia Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımı Sadece Bir Adet Almanız Yeterlidir. Satın Aldığınız Yazılımı Sadece Takip Edeceğiniz Kişinin Cep Telefonuna Yüklemelisiniz. Takip Eden Kişinin Telefonuna Herhangi Bir Yazılım Yüklenmesine Gerek Olmadığı İçin Destekleyen Modellerden Birisi Olmasına Gerek Yoktur Herhangi Bir Marka Model Olabilir.

 

Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımını Yükledigim Telefonda Görünür mü? Tespit Edilirmi ?

Nokia Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımı Yüklediğiniz Telefonda Asla Hiçbir Şekilde Gözükmez, Telefonun Menüsünde Dosyalarda Galeri Gibi Alanlarda Simge Şeklinde Veya İsim Şeklinde Alsa Gözükmez, Yazılım Yüklenmiş Telefon Teknik Servise Dahi Gösterilse Bu Tür Bir Yazılım Yüklü Olduğu Tesbit Edilmesi Mümkün Değildir.

Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımının Herhangi Bir Süre Sınırlaması Var mı?

Nokia Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımının Herhangi Bir Süre Sınırlaması Bulunmamaktadır. Yazılıma Her Ay Veya Yıl Tekrar Tekrar Ücret Ödemenize Gerek Yoktur, Ömür Boyu Dilediğiniz Kadar Kullanabilirsiniz.

 

Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımı Birden Fazla Telefona Yükleyebilir miyim?

Nokia Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır. Sizden Tahsil Edilen Ücret Tek Bir Telefon İçindir. İkinci Bir Telefonda Bu Yazılımı Kullanmanız İçin ( Bir Yazılım Aynı Anda İki Telefonda Birden Çalışmayacağından Dolayı ) Yeniden Lisans Satın Almanız Gerekir. 3 Adet Lisans Ücretinde %10 5 Ve Üzeri Lisans Aldığınız Taktirde Mevcut Güncel Fiyat Üzerinden %20 İndirim Yapılması Mümkündür.

Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımının Ödemesini Yaptığım Takdirde Yazılım Ne Kadar Sürede Elime Geçer?

Nokia Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımının Ücretini Havale/Eft İle Gerçekleştirdiğinizde (Mesai Saatleri İçerisinde) 15 Dakika İçinde E-Posta Adresiniz Üzerinden Teslim Edilmektedir. Yazılımı Hafıza Kartına Yüklü Veya Cd’ye Yüklü Şekilde Kargo Edilmesini Talep Ederseniz Aynı İş Günü İçinde Kargo Edilir. Ödemesini Kredi Kartı İle Gerçekleştiren Müşterilerimizin Ödemelerinin Onayı Banka Tarafından 24 Saat İçinde Onaylandıkdan Sonra Teslimat İşlemleri Aynı Şartlarda Gerçekleşir.

Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımı Yükleme Konusunda Endişelerim Var! Yükleme İşlemi Zormu dur?

Nokia Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımının Yükleme İşlemleri Gayet Basit Ve Kolaydır. Yükleme İşlemi 4 Şekilde Yapabilirsiniz, Hafıza Kartı İle Bilgisayarınız Üzerinden Bluetooth Veya Kızılötesi İle, Yine Bilgisayarınız Üzerinden Data Kablosu İle Yükleme İşlemini Gerçekleştirebilirsiniz. Yazılımı Satın Aldığınız Taktirde Size Yükleme Ve Kullanım Konusunda Tam Detaylı Kullanım Kılavuzu Gönderilecektir. Takıldığını Noktalarda Telefonla Destek Alabilirsiniz.

Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımını Yüklediğim Telefon Arızalanırsa Yazılım Bosa mı Gidecek?

Nokia Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımını Yüklediğiniz Telefon Arızalanması Halinde Telefon Tamir Edilemiyecek Durumda İse Yeni Bir Telefon İçin Ücretsiz Yazılım Talep Edebilirsiniz. Ücretsiz Yeni Yazılım Talebi Süresi Yazılımı Satın Aldığınız Tarihden İtibaren 1 Yıl Geçerlidir.

Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımını Satın Almaya Karar Verdim Nasıl Siparis Verebilirim?

Nokia Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımını Satın Alma İşlemleri Çok Kolay Ve Basittir. Adım Adım Nasıl Sipariş Verebileceğinizi Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir