Nokia Casus Telefon

2012 ve 2011 versiyonu ile satışları devam eden nokia casus telefon yazılımları ile hedef kişi nerede kimle olursa olsun anlık takip ve dinleme yapabilirsiniz.Nokia telefonlarınızı  casus telefona dönüştürmek için ilk önce hedef telefonu ele geçirmeniz gereklidir.İnternet üzerinden bir takım yalan bilgilere kanmayın.Telefon dinleme programları Msj ile,E-mail ile uzaktan kesinlikle yüklenemez.

Nokia casus yazılımını kullandığınız nokia telefonda nasıl çalıştığını,performansını görebilmek için sizleri istanbul’un iki yakasında bulunan ofislerimize davet ediyoruz.

Nokai Mesaj Takip Yazılımı Takip Etmek İstediğiniz Kişinin Telefonuna Gelen Ve Giden Mesajların Birer Kopyasının Gizli Bir Şekilde Sizin Cep Telefonunuza Gelmesini Sağlar. Çok Fazla Mesajlaşmayı Tercih Eden Yakınlarınızın Bu Durumu Rahatsız Ediyorsa, Bu Yazılım Tam Size Göre. Yazılım Alınan Ve Gönderilen Mesajların Birer Kopyasını Size Gönderirken Hedef Telefonun Gelen Ve Giden Kutusunda Asla Yer Almaz. Takip Ettiğiniz Hiçbir Şekilde Anlaşılmaz. Böylece Eşinizi, Sevgilinizi, Çocuklarınızı, Personellerinizi, İş Ortaklarınızı, Gizli Bir Şekilde Takip Edebilirsiniz.

Yüklemiş Olduğunuz casus telefon programı ile hedef kişi 7/24 telefon görüşmelerini takip edebilceğiniz gibi aynı zamanda anlık olarak hedef kişi bir telefon görüşmesi yaptığında size bildirim gelecek ve sizde bu görüşmeyi ister dinleyebilir istersenizde kendi belirlediğiniz bir E-mail adresinizde kayıtlarını tutabilirsiniz.

Gps Takip Yazılımı, Takip Etmek İstediğiniz Kişinin Bulunduğu Yeri 1 Metre Hata Payı İle Google Maps Yardımı Sayesinde Bulmanızı Sağlar. Sizin Önceden Tanımlamış Olduğunuz Numara İle Hedef Telefona Mesaj Gönderdiğiniz Zaman Yazılım Size Koordinat Bilgilerini Gizlice Gönderir. Bu Koordinat Bilgilerini Google Maps ‘ a Yazarak Takip Etmek İstediğiniz Kişinin Nerede Olduğunu Öğrenirsiniz. Böylece Kişi Nerede Olursa Olsun Gps Takip Yazılımı Sayesinde Kolaylıkla Bulabilirsiniz.

Telefon Ve Ortam Dinleme Yazılımı, Adındanda Anlaşıldığı Gibi Telefon Görüşmelerini Ve Telefonun Bulunduğu Ortamdaki Sesleri Uzaktan Kendi Telefonunuzdan, Dinlemenizi Sağlar. Telefon Dinleme Yazılımı İle Telefon Görüşmelerini Kolayca Dileyebilir, Ortam Dinleme Özelliği İle Telefonun Bulunduğu Ortamı Gizlice Dinleyebilirsiniz, Çağrı Takip Özelliği İle Gelen Ve Giden Aramalardan Anında Haberiniz Olur, Sim Kart Takip Özelliği İle Hedef Telefona Yeni Bir Hat Takılsa Bile Sistem Çalışmaya Devam Eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir