Son yıllarda ülkemizde oldukça aratılan bir konu olan bir çok insanın ihtiyacının olduğu casus telefonları internet ortamında satış yapan bir çok firma bulunmaktadır.Yanlız Ülkemizde profesyonel casus yazılımları adına işini ciddi yapan bir kaç profesyonel firma hariç diğer firmalar insanları dolandırmakta ve yüksek fiyatlarda lisanslı olmayan her an iptal olabilcek programlar satmaktadır.

İnternet üzerinden sadece yazılımları test edilmiş,iletişim bilgilerinde ofis bilgilerinin bulunduğu şirketler ile iletişime geçmeye özen gösterin.Casustelefon.eu bir casusgsm.com firmasının altı sitesi olara hizmet vermektedir.Bütün satışta bulunan yazılımlarımız 2012 versiyon olup bütün yazılımlarımız SHOW TV ,KANAL D ,START TV gibi ana haber bültenlerinden test edilmiştir.

Casus telefon yazılımlarında casustelefon.eu ‘i tercih etmeniz için birçok sebep var, sitemizde satışını yaptığımız yazılımlarımızın hemen hemen hepsinin en ideal fiyat garantisi altında sözleşmeli olarak satışını yapmaktayız, kim aynı yazılımlara başka isim adı altında daha fazla ücret ödemek isterki ? casus telefon ve bilgisayar yazılımlarımızın bir kısmını kendimiz üretiyor bir kısmını ise diğer yabancı ülkelerdeki çözüm ortaklarımızdan temin ediyoruz. Yazılımlarımızın direk üreticiden son kullanıcıya ulaştırmamız sonucu, düşük kar payı sayesinde en düşük fiyat üzerinden son kullanıcıya satışını yapmaktayız.

İnternet üzerinde farklı sitelerde bir çok farklı rakam görmeniz mümkündür.Rakamları çok düşük olan casus telefon yazılımları kesimlikle profesyonel ve lisanlı olmayan yazılımlar olduğunu unutmayın.

Bu tarz casus telefon ve bilgisayar yazılımlarının kullanım kılavuzları en az yazılımın kalitesi kadar önemli olduğunu unutmayın, basit anlaşılmaz tam çevirisi yapılamış kullanım kılavuzları sebebinden ve yazılımı kullanımını tam idrak edememekten, takip ettiğiniz kişiye yakalanma riskiniz oldukça yüksektir. Sitemizdeki tüm ürünlerin detaylı kullanım kılavuzları mevcuttur, yazılımlarımızı satın aldığınızda mail adresiniz üzerinden, çalışma saatlerimiz dâhilinde yazılımınızı ve kullanım kılavuzunu 2 saat gibi kısa bir sürede teslim alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir