İphone Telefon Dinleme Programı

Yeni nesil İphone telefon dinleme yazılımları ile hedef kişi artık nerede olursa olsun sizden kaçamayacaktır.İphone telefonlarınıza yüklediğimiz 2012 versiyonu ile güncellemesi yapılmış olan İphone casus yazılım ile telefon görüşmelerini takip edebilir,hedef kişi anlık olarak konuşmalarını görebilir ve takip edebileceğiniz gibi programın üst versiyonlarında ise ortam dinleme,mesaj takip sistemleri gibi bir çok farklı standartlardaki versiyonlarını sitemizden %100 garantili bir şekilde satın alabilirsiniz.

 • Kısa Mesaj Kaydı
 • Arama Kayıtları
 • Lokasyon Takibi
 • MMS kayıtları
 • Uzaktan Kontrol
 • E-Posta Kayıtları
 • Telefon Rehberi Kayıtları

PRO versiyonun sunduğu ekstra özellikler: 

 • Telefon görüşmelerini canlı dinleme
 • Görüşmeleri kaydetme
 • Ortam Dinleme
 • Whatsapp Mesajlarını Kaydetme
 • Blackberry Messenger Mesajlarını Kaydetme

Bulunduğu Ortamı Nasıl Dinlerim ?

Yazılımı yüklediğimiz telefon ayni zamanda bir dinleme cihazı haline dönüşür. Önceden belirttiğiniz bir numaradan casus programın yüklü olduğu telefonu aradığınızda telefon otomatik olarak hiç zil sesi çalmadan açılır.

Ekranda yaptığınız aramayla ilgili herhangi bir belirti olmaz, numaranız çıkmaz, telefon titremez. Hiçbir şekilde ışık yanmaz, ekran aydınlanması olmaz. Telefon ekranda aramanızla ilgili hiçbir bilgi kesinlikle olmayacaktır. Böylece ortamı, oradaki konuşmaları dinleyebileceksiniz.

Gerekli dinleme işlemi bittikten sonra telefonu kapattığınızda yine karsı tarafta ekranda aramayla ilgili herhangi bir belirti olmayacaktır. Aramayı siz yaptığınız için karsı tarafın faturasında arama kaydınız yer almayacak ve kontör düşmeyecektir.

Full Paket Yazılımı Hedef Telefona Uzaktan Yüklenebilir Mi?

Full Paket Yazılımı Ve Diğer Casus Yazılımların Hiçbiri Hedef Telefona Uzaktan Yüklenmez. Yükleme Yapmak İçin Hedef Telefonu 10 – 15 Dakika Gibi Kısa Bir Süre Elinize Almanız Gerekir. Medyada Çıkan Bu Tarz Yalan Haberlere Lütfen İtibar Etmeyiniz.

Full Paket Yazılımını Satın Alırken Hangi Telefonun İmei Numarasını Vermem Gerekir?

Full Paket Yazılımını Satın Almanız İçin Yazılımı Yükleyeceğiniz Hedef Telefonun İmei Numarası Gereklidir. Sizin Kullanmış Olduğunuz Telefonun İmei Numarası Ve Telefon Numarasına Gerek Yoktur.

 

iPhone Telefonlarda Ortam Dinlemesi : iPhone telefon üzerinde Environment Listening özelliğinin Enable (Aktif) olması gerekir. Bu özelliğin aktif olduğu durumlarda Observer (Takip Eden) number olarak girdiğiniz telefon üzerinden bir arama gerçekleştirirsiniz. Bu arama gizli olarak kabul edilir ve karşı tarafa herhangi bir uyarı vermeden telefonun otomatik olarak açılmasını sağlar. Bu sayede ortamı dinlemeye başlayabilirsiniz.

Takip edilen kişi o sırada telefonu eline alır ve kullanmaya başlarsa o anda bağlantı kesilir ve bu sayede kişi asla herhangi bir şeyden dolayı şüphelenmez.

Bu özelliği kullanabilmek için lütfen aşağıdakileri yaptığınızdan emin olunuz.

 1. Observer Number olarak takip edeceğiniz bir telefon numarası girmek ve çağrıları bu telefon üzerinden yapmak
 2. Environment Listening (Ortam Dinlemesi) özelliğini aktif hale getirmek.
iPhone Telefonlarda Konuşmaları Dinleme : İphone telefon üzerinde yapılan bir konuşmayı canlı olarak dinleyebilirsiniz. SpyBubble’ın önemli bir özelliği olan ve hedef telefon üzerindeki arayüzünde bulunan Watch List kısmına dilerseniz şüphelendiğiniz belirli numaraları girebilirsiniz. Bu durumda Watch List’te bulunan numaralardan gelen yada bu numaralara giden aramalarda SpyBubble sizi bilgilendirir ve o anda hedef telefona bağlanarak dinleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Bu özelliği kullanabilmek için aşağıdakileri yaptığınız emin olunuz
 1. Observer Number olarak bir telefon numarası girmek
 2. Call Interception (Telefon Dinleme) özelliğini aktif etmek
 3. Watch List oluşturmak (isteğe bağlı)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir