İphone Full Paket M-Backup Yazılımı

Full Paket Yazılımını Satın Almak İçin İmei Numarası Neden Gerekli?

iPhone Full Paket Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Full Paket Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir. Nokia Cep Telefonlarına Bu Tarz Yazılımların Yüklenmesi İçin İmei Numarasını Bilmeniz Şarttır, İmei Numarasını Hedef Telefonda *#06# Tuşladığınızda Karşınıza Çıkan 15 Haneli Numaradır.

Full Paket Yazılımını Yükledigim Telefonun İçindeki Hat Degistiginde, Yazılım Çalısmaya Devam Edermi?

iPhone Full Paket Yazılımı Satın Aldığınızda Üzerinde Eksra Olarak Sim Kart Takip Yazılımıda Gelmektedir. Sim Kart Takip Yazılımı Full Paket Yazılım Yüklü Telefonun Üzerindeki Hat Değistiginde, Size Otomatik Olarak Hattın Değistirildigini Belirten Bir Mesaj Atmasını Saglar. Böylece Telefona Takılan Tüm Hatların Numaralarınıda Öğrenebilirsiniz. Takip Ettiginiz Kişinin İkinci Bir Hattı Olup Olmadığınıda Öğrenmiş Olursunuz

Full Paket Yazılımını Uzaktan Yüklememiz Mümkün mü?

iPhone Full Paket Yazılımını Ve Diğer Bu Tür Takip Yazılımlarının Hiçbirini Uzaktan Yüklemeniz Mümkün Değildir. Yükleme Yapacagınız Telefonun 10 – 15 Dakikalıgına Dahide Olsa Muhakkak Elinize Gecmesi Şarttır. Hic Bir Yazılımda Bu Konuda Uzaktan Yükleme Yapılamaz Bu Tarz Medyada Çıkan Yalan Haberlere İtibar Etmeyiniz.

ortamdinleme

Full Paket Yazılımını Alırken İmei Numarası İsteniyor, Hangi Telefonun İmei Numarası Gerekli?

iPhone Full Paket Yazılımını Yükleyeceğiniz Telefon, Yani Takip Edeceğiniz Kişinin Telefonunun İmei Numarası Gereklidir. Takip Eden Kişinin Kullandığı Telefonun İmei Numarası Veya Telefon Numarasını Bize Bildirmesine Gerek Yoktur.

Kaç Adet Yazılım Almak Gerekir? Kendi Telefonumun Desteklemesi Gerekiyor mu?

iPhone Full Paket Yazılımı Sadece Bir Adet Almanız Yeterlidir. Satın Aldığınız Yazılımı Sadece Takip Edeceğiniz Kişinin Cep Telefonuna Yüklemelisiniz. Takip Eden Kişinin Telefonuna Herhangi Bir Yazılım Yüklenmesine Gerek Olmadığı İçin Destekleyen Modellerden Birisi Olmasına Gerek Yoktur Herhangi Bir Marka Model Olabilir.

Full Paket Yazılımını Yükledigim Telefonda Görünür mü? Tespit Edilirmi ?

iPhone Full Paket Yazılımı Yüklediğiniz Telefonda Asla Hiçbir Şekilde Gözükmez, Telefonun Menüsünde Dosyalarda Galeri Gibi Alanlarda Simge Şeklinde Veya İsim Şeklinde Alsa Gözükmez, Yazılım Yüklenmiş Telefon Teknik Servise Dahi Gösterilse Bu Tür Bir Yazılım Yüklü Olduğu Tesbit Edilmesi Mümkün Değildir.

Full Paket Yazılımının Herhangi Bir Süre Sınırlaması Var mı?

iPhone Full Paket Yazılımarın İki Çok Versiyonu Mevcuttur. Bu Versiyonlar 1 Yıllık Sınırlı Ve Sınırsız Olmak Üzere İkiye Ayrılıyor, Alacağınız Yazılımın Ürün Sayfasını İnceleyerek Alacağınız Versiyonu Tercih Edebilirsiniz.

Full Paket Yazılımı Birden Fazla Telefona Yükleyebilir miyim?

iPhone Full Paket Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır. Sizden Tahsil Edilen Ücret Tek Bir Telefon İçindir. İkinci Bir Telefonda Bu Yazılımı Kullanmanız İçin ( Bir Yazılım Aynı Anda İki Telefonda Birden Çalışmayacağından Dolayı ) Yeniden Lisans Satın Almanız Gerekir. 3 Adet Lisans Ücretinde %10 5 Ve Üzeri Lisans Aldığınız Taktirde Mevcut Güncel Fiyat Üzerinden %20 İndirim Yapılması Mümkündür.

Full Paket Yazılımının Ödemesini Yaptığım Takdirde Yazılım Ne Kadar Sürede Elime Geçer?

iPhone Full Paket Yazılımının Ücretini Havale/Eft İle Gerçekleştirdiğinizde (Mesai Saatleri İçerisinde) 15 Dakika İçinde E-Posta Adresiniz Üzerinden Teslim Edilmektedir. Yazılımı Hafıza Kartına Yüklü Veya Cd’ye Yüklü Şekilde Kargo Edilmesini Talep Ederseniz Aynı İş Günü İçinde Kargo Edilir. Ödemesini Kredi Kartı İle Gerçekleştiren Müşterilerimizin Ödemelerinin Onayı Banka Tarafından 24 Saat İçinde Onaylandıkdan Sonra Teslimat İşlemleri Aynı Şartlarda Gerçekleşir.

Full Paket Yazılımı Yükleme Konusunda Endişelerim Var! Yükleme İşlemi Zormu dur?

iPhone Full Paket Yazılımının Yükleme İşlemleri Gayet Basit Ve Kolaydır. Yükleme İşlemi 4 Şekilde Yapabilirsiniz, Hafıza Kartı İle Bilgisayarınız Üzerinden Bluetooth Veya Kızılötesi İle, Yine Bilgisayarınız Üzerinden Data Kablosu İle Yükleme İşlemini Gerçekleştirebilirsiniz. Yazılımı Satın Aldığınız Taktirde Size Yükleme Ve Kullanım Konusunda Tam Detaylı Kullanım Kılavuzu Gönderilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir