En İyi Casus Telefon Yazılımı

Powerspy Network sistemi ile çalışan bir telefon dinleme ve Gps takip sistemidir.Bu özel yazılım ile hedef  kişinin taşıdığı telefonun anlık olarak bir çok özelliğini uzaktan Masaüstü bilgisayarınızdan denetleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.Eşinizin, sevgilinizin, çocuğunuzun yada çalışanınızın telefonuna yükledikten sonra, nerede olursanız olun kendi bilgisayarınız üzerinden tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Powerspy ile kendi belirleyeceğiniz bir kullanıcı adı ve şifre ile size özel panel bilgilerine girerek telefon ile görüşmeleri,mesaj kayıtlarını,ortamda kayıt edilen sesleri,E-mail kayıtları gibi bir çok bilgiye anında ulaşabilirsiniz.Yenilenen Powerspy, iki ayrı versiyon olarak satışa sunulmaktadır. Bu iki versiyonla yapabileceklerinizi aşağıda kısaca açıklamaya çalıştık…..

Powerspy İlk Versiyon

Telefon Dinleme ve Takip Sistemi

Yazılımın yüklendiği telefonda aranan veya telefonu kullanan kişinin aradığı tüm telefon görüşmeleri takip altına alınmaktadır.Ayrıca her numara kaç defa aranmış , hangi zamanlarda arandığı ve konuşmanın ne kadar sürdüğünü görüntüleyebilirsiniz. Hatta aranan yada arayan numaranın sahibi telefon rehberinde kayıtlı ise direk olarak isim halinde görünecektir.

Mesaj Takip Sistemi

Powerspy casus telefon yazılımı ile hedef telefona gelen tüm mesajlar 24 saat boyunca kayıt altına alınmaktadır.Bu mesaj bilgilerini size ayrılan panel bölümünden ayrıntılı bir şekilde izleyebilirsiniz.Ayrıca hedef telefon üzerinden silinmiş olsa bile, herhangi bir zamanda internet hesabınız üzerinden kontrol edebilirsiniz. Siz kendi hesabınızdan silene kadar kayıtlı olarak kalacaktır.

Cep Telefonu Yer Tespiti

Programın en büyük özelliklerinden biri olan Yer tespiti özelliği ile casus yazılımın yüklü olduğu telefona anlık olarak yerini cadde,mahalle bilgilerine göre kordinatları ile birlikte öğrenebilirsiniz.Google Maps üzerinden tespit edebilmenize olanak sağlar. “Eşiniz gerçekten halen iş yerinde mi?” – “Çocuğunuz bugün okula gitti mi yoksa kaçtı mı?” sorularına net yanıtlar artık SpyBubble’ın Yer Tespiti özelliğinde…

Cep Telefonu Rehber Takibi

Powerspy Telefon Rehberi Takibi özelliği sayesinde telefon rehberinde kayıtlı olan tüm numaralar sizin internet hesabınıza aktarılacaktır.. Hedef telefon üzerinden silinse bile dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

Cep Telefonu E-Posta Takibi

E-Mail Takibi özelliği sayesinde hedef telefon üzerinden gönderilen ve alınan tüm maillerin bir kopyası da sizin hesabınıza aktarılacaktır. Bu sayede tüm mail listesine anında ulaşabilme fırsatı da sizin olacak. Sizi aldatanlar tüm işleri mail üzerinden de hallederek zeki olduklarını düşünebilirler ama farkında olmadıkları bir şey var ki; attıkları her adımdan artık haberiniz var…

Telefonu Fotoğraf Takibi

Programın standart versiyonunda yeni sürüme geçmiş olan Telefondaki resimleri takip etme özelliği gelmiştir.Hedef kişinin telefonuna yüklenen yazılım ile telefonda çekilen resimler özel bir alanda kopyalanır ve siz bunları istediğiniz zaman görebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir