Cep Telefonu Dinleme

Cep telefonu dinleme günümüzde bir hayli revaçta. Her gün yeni bir siyasi şahsiyetin telefonunun dinlendiği haberlerini izler olduk. Bunlar bizi pek ilgilendirmese de başımıza bir olay gelmeden dönüp bakmıyoruz bile.

Ancak zaman zaman, özellikle ikili ilişkilerde keşke telefonlarını dinleyebilsem diye düşündüğümüz olmuştur. Bizleri bu düşünceye sürükleyen genel olarak aldatılma duygusudur. Aldatılan bir kişinin ilk yapmak istediği birlikte olduğu kişinin cep telefonu dinleme isteğidir. Çünkü cep telefonu dinlemesi yaparak yalanlarını açığa çıkarabilme ihtimali yüksektir.

Bu amaçla üretilen ve piyasada 500 TL ile 2000TL arasında fahiş fiyatlara satılan birçok yazılım mevcuttur. Hepsi de cep telefonu dinlemesi konusunda birinci olduklarını iddia ederler ama satışa sundukları fiyat ile birlikte bir çok kişinin satın alabilme ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.

Türkiyedeki cep telefon dinlemesi yapabilen programların fiyatları bu şekilde iken özellikle Avrupa ve Amerika’da kullanılan programların fiyatları gayet uygundur. Tavsiye edebileceğimiz ve bu amaçla tanıtımını yaptığımız SpyBubble yazılımı ile bir çok programın verdiği hizmetlerin aynısını SpyBubble ile alabilirsiniz.

SpyBubble’ın satış fiyatı sadece ve sadece 59.95$ ‘dır. Türk Lirasına çevirdiğimizde 100 TL bile olmayan bu yazılım ile birlikte cep telefonu dinlemesi yaptığınız cihaz üzerinden gelen ve giden aramaları, mesajları, cep telefonunun bulunduğu konumu ve telefon rehberi bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir