Casus Telefon Yazılımları

Casus telefon yazılımları cep telefonu takibi yapmak istediğiniz cihaz üzerine kurularak cep telefonu üzerindeki bütün bilgileri farklı bir sunucu üzerine aktararak izlemenizi ve takip etmenizi sağlayan küçük ama çok kullanışlı yazılımlardır.

Casus telefon yazılımlarının çok farklı özellikleri vardır. Bu özelliklerden en bilinenleri şu şekilde sıralanabilir.

 

Gelen ve Giden Çağrı Bilgileri
Gelen ve Giden SMS – Mesaj Bilgileri
GPR üzerinden yer tespiti Bilgileri
Telefon hafızasına kayıtlı Telefon Rehberi Bilgileri
Cep Telefonu konuşmalarını dinleyebilme özellikleridir..

Bu özelliklere sahip bir yazılım olan SpyBubble casuz telefon yazılımları arasında en başarılısı olarak adlandırılır. Yapmış olduğum bir piyasa araştırması sonucu, casus telefon yazılımlarının çok yüksek fiyatlara satıldığını gördüm.  300 Tl den başlayarak 2000 TL ye varan fahiş fiyatlarla aynı hizmetleri veren çok farklı yazılım piyasada satışa sunulmuş durumda. Ancak SpyBubble cep telefonu dinleme ve cep telefonu takip sistemleri konusunda en uygun fiyata sahip yazılımdır. Fiyatı sadece $59.95 olan SpyBubble Türk Lirası olarak 100TL’ye bile ulaşmayan gayet uygun bir fiyata satılmaktadır. SpyBubble’ın farklı bir özelliği de cep telefonu takibi yapacağınız her telefon için ayrı ayrı satın almanıza gerek kalmayarak dilediğiniz kadar telefonu tek bir hesap üzerinden takip edebilme özelliği vardır.

SpyBubble yazılımını sadece bir kez aldıktan sonra yapılan bütün güncellemelerden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Asla ve asla ikinci ek bir ödeme ile karşılaşmazsınız. İşte bütün bu özellikleriyle birlikte SpyBubble Avrupa ve Amerika’da en çok kullanılan casus cep telefonu izleme yazılımıdır. Türkiye’de de yavaş yavaş adını duyuran bu casuz telefon yazılımı kesinlikler size doğruları söyleyecek ve artık sizi kandırılmaktan, aldatılmaktan kurtaracaktır.

Vakit Kaybetmeyin. SpyBubble ile gerçekleri açığa çıkarın ve ALDATILMAYIN, KANDIRILMAYIN….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir