Arama Bildirim

Arama Bildirim –  Ayağınıza kadar geliyor ve size ürünümüzü tanıtıyoruz. Lütfen satış temsilcimizin ürün tanıtımı için adresinize gelmesini istemeye çekinmeyiniz.


Bu yazılımı yüklediğiniz cep telefonunun Arama Listesini yani Aranan ve Arayan numaralar listesini öğrenebilirsiniz. telefondan bir arama yapıldığı an veya hedef telefona bir arama geldiği an , bu aramanın numarasını gerçek zamanlı olarak sizin belirlediğiniz numaraya SMS ile bildirir.

Yazılımın kurulumu çok basittir. Bilgisayardan telefona bluetooth veya USB bağlantısı ile yüklenebilir. Bilgisayardan telefona müzik yüklemek ile aynı prensiptedir. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz ile birlikte alacağınız kullanım klavuzundan faydalanarak casus yazılımınızın ayarlarını aktive edebilirsiniz. Bu işlem tamamlandıktan sonra telefon kullanılmaya hazırdır.

Bu ürünü görmek için ofisimize gelebilir veya aşağıdaki illerden herhangibirinde iseniz , satış temsilcimiz sizi ziyaret ederek uygulamalı olarak ürünü size tanıtabilir. Lütfen randevu almak için çekinmeyiniz.
İSTANBUL – ANKARA – İZMİR

Özellikleri:

  • Telefonda herhangibir modifiyeye gerek yoktur.Yazılımın yüklenmesi yeterlidir.
  • Yazılım bir kez yüklendikten sonra bütün işlemler uzaktan “SMS KOMUTLAR” göndererek uzaktan yapılabilir. Bu “SMS KOMUTLAR” telefonda gözükmeyecektir ve SMS’in alındığı an telefonda herhangibir mesaj alma sesi , titreşim olmayacak veya ekran ışığı yanmayacaktır.
  • SMS komut göndererek yazılım aktive veya deaktive edilebilir. Ayrıca belirlenmiş numara değiştirilebilir.

Akıla takılan sorulara hızlı cevaplar:

  • Yazılımı hazırlayabilmemiz için telefonun IMEI numarasını ve modelini bildirmelisiniz.
  • Yazılım sadece uyumlu telefon modellerine yüklenebilir. Uyumlu modellerin tam listesi aşağıdadır.
  • Yazılım birden fazla telefonda kullanılamaz ve sadece bize IMEI numarasını bildirdiğiniz telefonda çalışır. Bu telefondan kaldırılıp başka telefona kurulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir