Sms Takip Yazılımı

Sms Takip Yazılımını Satın Almak İçin İmei Numarası Neden Gerekli?

Nokia Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir. Nokia Cep Telefonlarına Bu Tarz Yazılımların Yüklenmesi İçin İmei Numarasını Bilmeniz Şarttır, İmei Numarasını Hedef Telefonda *#06# Tuşladığınızda Karşınıza Çıkan 15 Haneli Numaradır.

ortamdinleme

Sms Takip Yazılımı Mesajların Kopyasını Bana Nasıl İletiyor?

Nokia Sms Takip Yazılımı Yüklenmiş Telefon Gelen Ve Giden Mesajları Eş Zamanlı Olarak İkinci Bir Numaraya Yani Sizin Numaralarınza İletir. İleteceği Numarayı Uzaktan Hedef Telefona Mesaj Atarak Belirleyebilir Veya Değiştirebilirsiniz. Gönderceğiniz Sms Komutları Tamamen Gizlidir Ve Hedef Telefonda Mesaj Olarak Asla Gözükmez.

Sms Takip Yazılımını Yükledigim Telefonun İçindeki Hat Degistiginde, Yazılım Çalısmaya Devam Edermi?

Nokia Sms Takip Yazılımı Satın Aldığınızda Üzerinde Eksra Olarak Sim Kart Takip Yazılımıda Gelmektedir. Sim Kart Takip Yazılımı Sms Takibi Yaptığınız Telefonun Üzerindeki Hat Değistiginde, Size Otomatik Olarak Hattın Değistirildigini Belirten Bir Mesaj Atmasını Saglar. Böylece Telefona Takılan Tüm Hatların Numaralarınıda Öğrenebilirsiniz. Takip Ettiginiz Kişinin İkinci Bir Hattı Olup Olmadığınıda Öğrenmiş Olursunuz

Sms Takip Yazılımını Telefona Herhangi Bir Zararı Varmıdır? Donma Veya Yavaslama Gibi..

Nokia Sms Takip Yazılımının Satınlan Bir Çok Versiyonu Mevcut, Ancak Satın Alırken Doğru Yazılım Almaya Dikkat Etmeniz Gerekir. Çünkü Eski Ve Versiyonu Düşük Yazılım Aldığınız Taktirde Hedef Telefonda Donmalara Sebep Vermektedir, Bu Sorunda Gelen Ve Giden Mesajların Eksik Olarak Size İletmesine Sebep Olur. Yazılım Satın Alırken Kullanım Kodlarını Sorarak Lisanslı Olup Olmadıgını Anlayabilirsiniz. Lisanslı Yazılımların Kullanım Kodları SMSS İle Baslar, Kırık Veya Versiyonu Düşük Yazılımların Kullanım Kodları 0000 Veya *# İle Başlar.

Sms Takip Yazılımını Uzaktan Yüklememiz Mümkün mü?

Nokia Sms Takip Yazılımını Ve Diğer Bu Tür Takip Yazılımlarının Hiçbirini Uzaktan Yüklemeniz Mümkün Değildir. Yükleme Yapacagınız Telefonun 10 – 15 Dakikalıgına Dahide Olsa Muhakkak Elinize Gecmesi Sarttır. Hic Bir Yazılımda Bu Konuda Uzaktan Yükleme Yapılamaz Bu Tarz Medyada Çıkan Yalan Haberlere İtibar Etmeyiniz.

Sms Takip Yazılımını Alırken İmei Numarası İsteniyor, Hangi Telefonun İmei Numarası Gerekli?

Nokia Sms Takip Yazılımını Yükleyeceğiniz Telefon, Yani Takip Edeceğiniz Kişinin Telefonunun İmei Numarası Gereklidir. Takip Eden Kişinin Kullandığı Telefonun İmei Numarası Veya Telefon Numarasını Bize Bildirmesine Gerek Yoktur. Mesajların Birer Kopyasını Gelmesini İstediği Numaradan Takip Edeceği Kişiye Bir Adet Mesaj Göndermesi Sistemin Çalışmaya Başlaması İçin Yeterlidir.

Sms Takip Yapabilmek İçin Kaç Adet Yazılım Almak Gerekir? Kendi Telefonumun Desteklemesi Gerekiyor mu?

Nokia Sms Takip Yazılımı Sadece Bir Adet Almanız Yeterlidir. Satın Aldığınız Yazılımı Sadece Takip Edeceğiniz Kişinin Cep Telefonuna Yüklemelisiniz. Takip Eden Kişinin Telefonuna Herhangi Bir Yazılım Yüklenmesine Gerek Olmadığı İçin Destekleyen Modellerden Birisi Olmasına Gerek Yoktur Herhangi Bir Marka Model Olabilir.

Sms Takip Yazılımını Yükledigim Telefonda Görünür mü? Tespit Edilirmi ?

Nokia Sms Takip Yazılımı Yüklediğiniz Telefonda Asla Hiçbir Şekilde Gözükmez, Telefonun Menüsünde Dosyalarda Galeri Gibi Alanlarda Simge Şeklinde Veya İsim Şeklinde Alsa Gözükmez, Yazılım Yüklenmiş Telefon Teknik Servise Dahi Gösterilse Bu Tür Bir Yazılım Yüklü Olduğu Tesbit Edilmesi Mümkün Değildir. Ayrıca Smslerin Birer Kopyasını İletirken İletim Raporlarında da Asla Gözükmez.

Sms Takip Yazılımının Herhangi Bir Süre Sınırlaması Var mı?

Nokia Sms Takip Yazılımının Herhangi Bir Süre Sınırlaması Bulunmamaktadır. Yazılıma Her Ay Veya Yıl Tekrar Tekrar Ücret Ödemenize Gerek Yoktur, Ömür Boyu Dilediğiniz Kadar Kullanabilirsiniz.

Sms Takip Yazılımı Birden Fazla Telefona Yükleyebilir miyim?

Nokia Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır. Sizden Tahsil Edilen Ücret Tek Bir Telefon İçindir. İkinci Bir Telefonda Bu Yazılımı Kullanmanız İçin ( Bir Yazılım Aynı Anda İki Telefonda Birden Çalışmayacağından Dolayı ) Yeniden Lisans Satın Almanız Gerekir. 3 Adet Lisans Ücretinde %10 5 Ve Üzeri Lisans Aldığınız Taktirde Mevcut Güncel Fiyat Üzerinden %20 İndirim Yapılması Mümkündür.

Sms Takip Yazılımının Ödemesini Yaptığım Takdirde Yazılım Ne Kadar Sürede Elime Geçer?

Nokia Sms Takip Yazılımının Ücretini Havale/Eft İle Gerçekleştirdiğinizde (Mesai Saatleri İçerisinde) 15 Dakika İçinde E-Posta Adresiniz Üzerinden Teslim Edilmektedir. Yazılımı Hafıza Kartına Yüklü Veya Cd’ye Yüklü Şekilde Kargo Edilmesini Talep Ederseniz Aynı İş Günü İçinde Kargo Edilir. Ödemesini Kredi Kartı İle Gerçekleştiren Müşterilerimizin Ödemelerinin Onayı Banka Tarafından 24 Saat İçinde Onaylandıkdan Sonra Teslimat İşlemleri Aynı Şartlarda Gerçekleşir.

Sms Takip Yazılımı Yükleme Konusunda Endişelerim Var! Yükleme İşlemi Zormu dur?

Nokia Sms Takip Yazılımının Yükleme İşlemleri Gayet Basit Ve Kolaydır. Yükleme İşlemi 4 Şekilde Yapabilirsiniz, Hafıza Kartı İle Bilgisayarınız Üzerinden Bluetooth Veya Kızılötesi İle, Yine Bilgisayarınız Üzerinden Data Kablosu İle Yükleme İşlemini Gerçekleştirebilirsiniz. Yazılımı Satın Aldığınız Taktirde Size Yükleme Ve Kullanım Konusunda Tam Detaylı Kullanım Kılavuzu Gönderilecektir. Takıldığını Noktalarda Telefonla Destek Alabilirsiniz.

Sms Takip Yazılımını Yüklediğim Telefon Arızalanırsa Yazılım Bosa mı Gidecek?

Nokia Sms Takip Yazılımını Yüklediğiniz Telefon Arızalanması Halinde Telefon Tamir Edilemiyecek Durumda İse Yeni Bir Telefon İçin Ücretsiz Yazılım Talep Edebilirsiniz. Ücretsiz Yeni Yazılım Talebi Süresi Yazılımı Satın Aldığınız Tarihden İtibaren 1 Yıl Geçerlidir.

Sms takip Yazılımını Satın Almaya Karar Verdim Nasıl Siparis Verebilirim?

Nokia Sms Takip Yazılımını Satın Alma İşlemleri Çok Kolay Ve Basittir. Adım Adım Nasıl Sipariş Verebileceğinizi Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir