Ortam Dinleme Yazılımı

Casus yazılımın ortam dinleme özelliği ile eşinizin yada en yakın arkadaşınız nerde olursa olsun kimler ile konuştuğunu hangi ortamlarda olduğunu ortam dinleme özelliği ile takip edebiliyorsunuz.Profesyonel ve üst düzey bilgisayarların yapabilceği bu özelliği spycasus ile hedef kişinin telefonuna yükleyeceğiniz yazılım yardımı ile profesyonel olarak yapabiliyorsunuz.Torejen virüs sistemi mantığı ile çalışan ve çok daha gelişmiş olan casus yazılım yüklü olduğu telefonda hiçbir simge belirmeden gizli olarak çalışmaktadır.Kendini ele verecek gözle görünen hiçbir harekette bulunmadan arka planda sessiz sedasız çalışan yazılım, uzman kişiler tarafından da tespit edilemiyor.

device_cellphone
Herhangi bir kişinin kullandığı cep telefonundaki görüşme ve diğer bilgileri takip etmek için ilk önce hedef kişinin  kullanmış olduğu cep telefonuna casus yazılım programını mutlaka kurulması gereklidir.

Casus yazılım yüklü cep telefonu, başka bir telefonu aradığı veya başka bir telefon tarafından arandığı zaman, dinleme yapan kişinin telefonuna gizlice mesaj ile bilgi gönderiliyor.Dinleme yapan kişi mesajı aldıktan sonra, dinlenen kişinin telefonunu arayarak konuşmalarını duyuyor.Ayrıca casus yazılımlar ortamda bulunan konuşmaları sadece dinletmediği gibi aynı zamanda otomatik olarak kayıt altına almaktadır.Böylece hedef kişiyi takip edemediğiniz zamanlar bu panelden konuşmalara bakabilirsiniz.Dinleme esnasında, telefonda ne bir cızırtı, ne de başka bir ses olur. Ayrıca telefonda ışık yanması, zil çalması ya da titreşim gibi dinlendiğini ele verecek bir işaret de bulunmuyor.

 

Ortam Dinleme Yazılımını Satın Almak İçin İmei Numarası Neden Gerekli?

Nokia Ortam Dinleme Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Ortam Dinleme Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir. Nokia Cep Telefonlarına Bu Tarz Yazılımların Yüklenmesi İçin İmei Numarasını Bilmeniz Şarttır, İmei Numarasını Hedef Telefonda *#06# Tuşladığınızda Karşınıza Çıkan 15 Haneli Numaradır.

Ortam Dinleme Yazılımı Nasıl Çalışıyor?

Nokia Ortam Dinleme Yazılımı Yüklenmiş Telefona Kendi Belirlediğiniz Numaradan Aradığınız Taktirde Hedef Telefon Çalmadan Titremeden Ekran Işığı Yanmandan Açılır Ve Size Bulunduğu Ortamı Dinletmeye Başlar.

Ortam Dinleme Yazılımını Yükledigim Telefonun İçindeki Hat Degistiginde, Yazılım Çalısmaya Devam Edermi?

Nokia Ortam Dinleme Yazılımı Satın Aldığınızda Üzerinde Eksra Olarak Sim Kart Takip Yazılımıda Gelmektedir. Sim Kart Takip Yazılımı Ortam Dinlemesi Yaptığınız Telefonun Üzerindeki Hat Değistiginde, Size Otomatik Olarak Hattın Değistirildigini Belirten Bir Mesaj Atmasını Saglar. Böylece Telefona Takılan Tüm Hatların Numaralarınıda Öğrenebilirsiniz. Takip Ettiginiz Kişinin İkinci Bir Hattı Olup Olmadığınıda Öğrenmiş Olursunuz

Ortam Dinleme Yazılımını Uzaktan Yüklememiz Mümkün mü?

Nokia Ortam Dinleme Yazılımını Ve Diğer Bu Tür Takip Yazılımlarının Hiçbirini Uzaktan Yüklemeniz Mümkün Değildir. Yükleme Yapacagınız Telefonun 10 – 15 Dakikalıgına Dahide Olsa Muhakkak Elinize Gecmesi Şarttır. Hic Bir Yazılımda Bu Konuda Uzaktan Yükleme Yapılamaz Bu Tarz Medyada Çıkan Yalan Haberlere İtibar Etmeyiniz.

ortamdinleme

Ortam Dinleme Yazılımını Alırken İmei Numarası İsteniyor, Hangi Telefonun İmei Numarası Gerekli?

Nokia Ortam Dinleme Yazılımını Yükleyeceğiniz Telefon, Yani Takip Edeceğiniz Kişinin Telefonunun İmei Numarası Gereklidir. Takip Eden Kişinin Kullandığı Telefonun İmei Numarası Veya Telefon Numarasını Bize Bildirmesine Gerek Yoktur. Ortam Dinlemesi Yapmak İstediğiniz Kendi Telefonunuzdan Takip Edeceğiniz Kişiye Bir Adet Mesaj Göndermeniz Sistemin Çalışmaya Başlaması İçin Yeterlidir.

Ortam Dinleme Yapabilmek İçin Kaç Adet Yazılım Almak Gerekir? Kendi Telefonumun Desteklemesi Gerekiyor mu?

Nokia Ortam Dinleme Yazılımı Sadece Bir Adet Almanız Yeterlidir. Satın Aldığınız Yazılımı Sadece Takip Edeceğiniz Kişinin Cep Telefonuna Yüklemelisiniz. Takip Eden Kişinin Telefonuna Herhangi Bir Yazılım Yüklenmesine Gerek Olmadığı İçin Destekleyen Modellerden Birisi Olmasına Gerek Yoktur Herhangi Bir Marka Model Olabilir.

Ortam Dinleme Yazılımını Yükledigim Telefonda Görünür mü? Tespit Edilirmi ?

Nokia Ortam Dinleme Yazılımı Yüklediğiniz Telefonda Asla Hiçbir Şekilde Gözükmez, Telefonun Menüsünde Dosyalarda Galeri Gibi Alanlarda Simge Şeklinde Veya İsim Şeklinde Alsa Gözükmez, Yazılım Yüklenmiş Telefon Teknik Servise Dahi Gösterilse Bu Tür Bir Yazılım Yüklü Olduğu Tesbit Edilmesi Mümkün Değildir.

Ortam Dinleme Yazılımının Herhangi Bir Süre Sınırlaması Var mı?

Nokia Ortam Dinleme Yazılımının Herhangi Bir Süre Sınırlaması Bulunmamaktadır. Yazılıma Her Ay Veya Yıl Tekrar Tekrar Ücret Ödemenize Gerek Yoktur, Ömür Boyu Dilediğiniz Kadar Kullanabilirsiniz.

Ortam Dinleme Yazılımı Birden Fazla Telefona Yükleyebilir miyim?

Nokia Ortam Dinleme Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır. Sizden Tahsil Edilen Ücret Tek Bir Telefon İçindir. İkinci Bir Telefonda Bu Yazılımı Kullanmanız İçin ( Bir Yazılım Aynı Anda İki Telefonda Birden Çalışmayacağından Dolayı ) Yeniden Lisans Satın Almanız Gerekir. 3 Adet Lisans Ücretinde %10 5 Ve Üzeri Lisans Aldığınız Taktirde Mevcut Güncel Fiyat Üzerinden %20 İndirim Yapılması Mümkündür.

Ortam Dinleme Yazılımının Ödemesini Yaptığım Takdirde Yazılım Ne Kadar Sürede Elime Geçer?

Nokia Ortam Dinleme Yazılımının Ücretini Havale/Eft İle Gerçekleştirdiğinizde (Mesai Saatleri İçerisinde) 15 Dakika İçinde E-Posta Adresiniz Üzerinden Teslim Edilmektedir. Yazılımı Hafıza Kartına Yüklü Veya Cd’ye Yüklü Şekilde Kargo Edilmesini Talep Ederseniz Aynı İş Günü İçinde Kargo Edilir. Ödemesini Kredi Kartı İle Gerçekleştiren Müşterilerimizin Ödemelerinin Onayı Banka Tarafından 24 Saat İçinde Onaylandıkdan Sonra Teslimat İşlemleri Aynı Şartlarda Gerçekleşir.

Ortam Dinleme Yazılımı Yükleme Konusunda Endişelerim Var! Yükleme İşlemi Zormu dur?

Nokia Ortam Dinleme Yazılımının Yükleme İşlemleri Gayet Basit Ve Kolaydır. Yükleme İşlemi 4 Şekilde Yapabilirsiniz, Hafıza Kartı İle Bilgisayarınız Üzerinden Bluetooth Veya Kızılötesi İle, Yine Bilgisayarınız Üzerinden Data Kablosu İle Yükleme İşlemini Gerçekleştirebilirsiniz. Yazılımı Satın Aldığınız Taktirde Size Yükleme Ve Kullanım Konusunda Tam Detaylı Kullanım Kılavuzu Gönderilecektir. Takıldığını Noktalarda Telefonla Destek Alabilirsiniz.

Ortam Dinleme Yazılımını Yüklediğim Telefon Arızalanırsa Yazılım Bosa mı Gidecek?

Nokia Ortam Dinleme Yazılımını Yüklediğiniz Telefon Arızalanması Halinde Telefon Tamir Edilemiyecek Durumda İse Yeni Bir Telefon İçin Ücretsiz Yazılım Talep Edebilirsiniz. Ücretsiz Yeni Yazılım Talebi Süresi Yazılımı Satın Aldığınız Tarihden İtibaren 1 Yıl Geçerlidir.

Ortam Dinleme Yazılımını Satın Almaya Karar Verdim Nasıl Siparis Verebilirim?

Nokia Ortam Dinleme Yazılımını Satın Alma İşlemleri Çok Kolay Ve Basittir. Adım Adım Nasıl Sipariş Verebileceğinizi Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir