Full Paket Telefon Dinleme Yazılımı

Bu yazılımı yüklediğiniz cep telefonunda yapılan görüşmelere 3.kişi olarak katılabilirsiniz. Böylece telefonda yapılan konuşmaları duymuş olursunuz. Telefon görüşmesine dahil olduğunuz kişilerden izin alarak bu işlemi gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

Full Paket yazılım aynı zamanda casus telefon , mesaj bildirim ve arama bildirim yazılımlarınıda içerir. Telefon görüşmelerine dahil olmak için tek yapmanız gereken kendi telefonunuzdan , Full Paket yazılım yüklü cep telefonunun numarasını çevirmektir. Yazılımın kullanımı ile ilgili daha geniş bilgiler detaylı Türkçe kullanım kılavuzunda anlatılmıştır.

Yazılımın kurulumu çok basittir. Bilgisayardan telefona bluetooth veya USB bağlantısı ile yüklenebilir. Bilgisayardan telefona müzik yüklemek ile aynı prensiptedir. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz ile birlikte alacağınız kullanım klavuzundan faydalanarak casus telefon dinleme  yazılımınızı kolayca aktive edebilirsiniz. Bu işlem tamamlandıktan sonra casus telefon kullanılmaya hazırdır.

Bu ürünü görmek için ofisimize gelebilir veya aşağıdaki illerden herhangibirinde iseniz , satış temsilcimiz sizi ziyaret ederek uygulamalı olarak ürünü size tanıtabilir.Lütfen randevu almak için çekinmeyiniz.

İSTANBUL – ANKARA – İZMİR

Özellikleri:

  • Telefonda herhangibir modifiyeye gerek yoktur.Yazılımın yüklenmesi yeterlidir.
  • Yazılım bir kez yüklendikten sonra bütün işlemler uzaktan “SMS KOMUTLAR” göndererek gizlice yapılabilir.Bu “SMS KOMUTLAR” telefonda gözükmeyecektir ve SMSin alındığı an telefonda herhangibir mesaj alma sesi , titreşim olmayacak veya ekran ışığı yanmayacaktır.. SMS komut göndererek yazılım aktive veya deaktive edilebilir.Ayrıca belirlenmiş numara değiştirilebilir.
  • Ses kalitesi çok yüksektir.Telefon görüşmeleri net bir şekilde duyulabilir.

Akıla takılan sorulara hızlı cevaplar:

  • Yazılımı hazırlayabilmemiz için telefonun IMEI numarasını ve modelini bildirmelisiniz.
  • Yazılım sadece uyumlu telefon modellerine yüklenebilir. Uyumlu modellerin tam listesi aşağıdadır.
  • Yazılım birden fazla telefonda kullanılamaz ve sadece bize IMEI numarasını bildirdiğiniz telefonda çalışır. Bu telefondan kaldırılıp başka telefona kurulamaz.

Paket İçeriği:

  • Full Paket Yazılım CDsi
  • Detaylı Kullanım Klavuzu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir