Gelişmiş Ve Her Geçen Gün Gelişmekte Olan Teknoloji Sayesinde Büyük Bir Adım Atan Telefon Takip Yazılımları Bugün Her Yerde Bir Çığır Açmıştır.Bu Yazılımlar Sayesinde Artık Yakınlarınızın Mesaj Trafiğini Takip Edebilir, Telefonu Ve Kişinin Bulunduğu Ortamı Rahatlıkla Dinleyebilirsiniz.

Casus Yazılım İle Şüphelendiğiniz Eşinizi Takip Edebilir, Çocuğunuzun Güvencesini Sağlayabilirsiniz.Yani Kısacası Aklınıza Takılan Bütün Sorulara Bu Yazılım İle Cevap Bulabilirsiniz.

Yazılım Özellikleri

 • Hedef Telefonda Alınan Ve Gönderilen Bütün Mesajların Arama Kayıtlarını Ve Yer Bilgilerini Casus Yazılım Size Sms İle Sizin Cep Telefonunuza Gönderir.
 • Telefonun Gps Desteklemesi Durumunda Kişinin Nerede Olduğunu 50 Metre Hata Payı İle Görebilirsiniz.Gps Özelliği Bulunmayan Telefon Modellerinde Bas İstasyon Hücre Bilgi Ekranı Bilgisi Dahilinde Bulunduğu Şehir Ve Semt Bilgisine Ulaşabilirsiniz.
 • Telefonun Bulunduğu Yeri Mesafe Sınırı Olmaksızın Dinleyebilir, Telefona Gelen Ve Giden Aramaların Arasına Dahil Olarak Görüşmeleri Dinleyebilirsiniz.
 • Casus Yazılım, Çok Gelişmiş Bir Yer Tespit Sistemine Sahiptir.Gps İle Yer Tespiti Ve Görüşmelere Dahil Olabilme Özelliğini Dünyada İlk Kullanan Yazılımdır.
Casus Yazılımların Kapsadığı Tüm Özellikler
 • Telefon Görüşmelerini Dinleyebilme – Telefon Dinleme
 • Telefonun Bulunduğu Yeri Dinleme – Ortam Dinleme
 • Sms Kayıtlarını Takip Edebilme – Sms Takip
 • Gelen Ve Giden Arama Geçmişini Takip Edebilme – Arama Kayıt Bildirimi
 • Bas İstayonu Yada Gps İle Yer Tespiti Yapabilme – Yer Belirleme
 • Sim Kart Değişiklik Bilgisi Alabilme – Sim Kart Takip
 • Uzaktan Telefonu Kapatıp Açabilme – Uzaktan Restart
 • Uzaktan Kontrol
Yazılımlar Nasıl Yüklenir?

Satın Aldığınız Yazılımı Casus Telefona Yüklemek İçin Bir Çok Farklı Yol İzlemeniz Mümkün. Bunlardan Birincisi Usb Kablo Yardımı İle Casus Yazılımı Bilgisayarınızdan Casus Telefona Çok Kolay Bir Şekilde Yükleyebilirsiniz. İkincisi İse Bluetooth Yardımı ile Casus Telefona Yazılımı Yükleyebilirsiniz. Yada İsterseniz Cd Veya Hafıza Kartı Şeklinde Size Sipariş Etmiş Olduğunuz Yazılımı Gönderebiliriz.

Casus Yazılım Ne İşe Yarar?

Casus Yazılımı Destekleyen Telefon Modellerinden Herhangi Birine Yazılımı Yüklediğinizde Telefonu Sizin İçin Dedektif Haline Dönüştürür.Telefonu Taşıyan Kişiyi Takip Etmenizi Sağlar.Yazılımı Yüklediğiniz Telefonun Yaptığı Görüşmeleri, Bulunduğu Ortamı Telefon Kapalı Dahi Olsa Dinleyebilirsiniz.Telefondan Gelen Ve Giden Smsleri Kendi Telefonunuzdan Okuyabilir, Hatta Telefonun Hangi İlde Ve Semtte Bulunduğunu Tespit Edebilirsiniz.

Destekleyen Modeller

Nokia 3250 Nokia 5320 XpressMusic Nokia 5500 Sport Nokia 5630 XpressMusic Nokia 5700 Nokia 5730 XpressMusic Nokia 5800 XpressMusic Nokia 6110 Navigator Nokia 6120 Nokia 6121 Nokia 6210 Navigator Nokia 6220 Nokia 6290 Nokia 6710 Navigator Nokia 6720 Classic Nokia E50 Nokia E51 Nokia E55 Nokia E60 Nokia E61 Nokia E61i Nokia E62 Nokia E63 Nokia E65 Nokia E66 Nokia E70 Nokia E71 Nokia E72Nokia E75 Nokia E90 Nokia 6600 Nokia 6620 Nokia 6260 Nokia 3230 Nokia 7610 Nokia 6670 Nokia N71 Nokia N73 Nokia N75 Nokia N76 Nokia N77 Nokia N78 Nokia N79 Nokia N80 Nokia N81 Nokia N81 8GB Nokia N82 Nokia N85 Nokia N86 8MP Nokia N91 Nokia N92 Nokia N93 Nokia N93i Nokia N95 Nokia N95 8GB Nokia N96

 

S: Casus Yazılım Nasıl Çalışır?
C: Casus Yazılım yüklü olduğu telefon üzerinde anlaşılmadan çalışan bir uygulamadır. Telefon üzerinden yapılan “Gelen-Giden Çağrı” – “Gelen-Giden SMS” – “Kayıtlı Telefon Numaraları” – “Telefonun Bulunduğu Yer Tespiti” gibi konuları anında Casus Yazılım hesabınıza aktarır. Cep Telefonundan silinmiş olsa bile hesabınızdan siz silene kadar ulaşabilirsiniz.

S: Casus Yazılım Hangi Telefonlarda Çalışır?
C: Casus Yazılım güncel olarak kullanılan bütün telefonlarda kullanılabilir. Blackberry İşletim Sistemi, Android İşletim Sistemleri, Symbian İşletim Sistemleri ve Windows Mobile İşletim Sistemlerinin tamamını sorunsuzca destekler. Destekleyen telefon listesi için tıklayın…

S: Casus Yazılım Yasal mıdır?
C: Casus Yazılım yükleme yetkiniz olduğu müddetçe (Satın aldığınızda yükleme yetkiniz de verilecektir) tam anlamıyla yasal bir yazılımdır.

S: Casus Yazılım yüklenen telefonda anlaşılır mı?
C: Casus Yazılım sessiz çalışan bir yazılımdır. Bu nedenle yüklenen telefon üzerinde kesinlikle anlaşılmaz. Cep telefonu ekranı üzerinde yada sesli olarak herhangi bir uyarı asla vermez.

S: Casus Yazılım yazılımından memnun kalmazsam?
C: Sizin memnuniyetiniz en önemli hedefimizdir. Memnun kalmadığınız bir durum olduğu anda 60 gün içerisinde para iadenizi isteyebilirsiniz. Paranız kuruşu kuruşuna eksiksiz olarak iade edilecektir.

S: Teknik Destek Veriliyor mu?
C: Evet. Herhangi bir soru yada sorununuzda teknik destek departmanımız yardım için bekliyor olacaktır.

S: Casus Yazılım yeni telefonlar için güncelleniyor mu?
C: Evet. Casus Yazılım yeni çıkan telefonlarda da desteklenmesi için sürekli olarak güncelenmektedir. Bir kez satın aldıktan sonra tüm güncellemelerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

S: Telefonda İnternet Bağlantısına ihtiyacım var mı?
C: Casus Yazılım yüklü olduğu telefon üzerinden aldığı bütün bilgileri internet aracılığı ile size gönderir. Bu nedenle yüklenen telefon üzerinde internet bağlantısı olmak zorundadır.

S: Kredi Kartımda Satın Alma bilgisi olarak nasıl görünecek?
C: Casus Yazılım programı dijital bir yazılım olduğu için kargo ile gönderilen bir ürün değildir. Kredi Kartı ile ödemelerde ekstre üzerinde CLKBANK*COM ibaresi ile gösterilir.

S: Sizinle nasıl iletişime geçebilirim?
C: Herhangi bir soru yada sorununuzda support@Casus Yazılım.com mail adresinden yada http://Casus Yazılım.zendesk.com adresinden bize ulaşabilirsiniz..

Casus Yazılım bir kez ödeme ile dilediğiniz kadar telefonu izlemek, takip etmek, mesajlarını görüntülemek, telefon defteri bilgilerine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir yazılımdır.

Casus Yazılım izlemek istediğiniz cep telefonu üzerine yüklenerek çalışır. Ve üzerinde yapılan bütün işlemleri internet aracılığı ile Casus Yazılım sunucularına aktarır.. Takip edilen cep telefonu üzerindeki bilgiler silinse bile siz hesabınızdan silmediğiniz müddetçe dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Casus Yazılım yüklü olan cep telefonu üzerinde kesinlikle anlaşılmadan çalışır. Ekran üzerinde yada sesli olarak herhangi bir uyarı yada işaret göstermez. Bu nedenle son derece güvenlidir.

Bir cep telefonu izleme programı olan Casus Yazılım ile aşağıda belirttiğimiz bütün işlemleri sorunsuzca yapabilirsiniz.

Gelen ve Giden Çağrılar
Casus Yazılım hesabınız üzerinden takip etmek istediğiniz cep telefonunun gelen ve giden çağrı bilgileri arama ve aranma zamanları, ve konuşma süreleri ile birlikte detaylıca görüntüleyebilirsiniz.

 

 

Gelen ve Gönderilen Mesajlar
Casus Yazılım hesabınız üzerinden Casus Yazılım’ın yüklü olduğu telefon üzerindeki Gelen ve Gönderilen bütün mesaj bilgileri Gönderilme zamanları ve Gönderilen yada Gelen telefon numarası detaylarıyla birlikte elinize ulaşacaktır.

 

 

Cep Telefonunun Bulunduğu Yer Tespiti
Takip ettiğiniz cep telefonunun bulunduğu yerin tespitini Google Maps aracılığı ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Dünyanın neresinde olursa olsun cep telefonunun bulunduğu yer anında ekranınızda görüntülenecektir.

 

 

 

Kayıtlı Olan Telefon Rehberi Bilgileri
Casus Yazılım ile izlediğiniz cep telefonunda kayıtlı olan bütün numaralar eksiksiz bir şekilde ekranınızda görünecektir.Casus Yazılım yukarıda listelenen bütün özellikleri Blackberry, Android, Symbian ve Windows Mobile işletim sistemlerinin hepsinde sorunsuz bir şekilde desteklemektedir..

 

 

SpyBubble Kullanımı

Casus Yazılım cep telefonu takip sistemleri ve casus telefon yazılımları konusunda en başarılı yazılımlardan birisidir. Sahip olduğu özelliklerin yanında kurulum ve kullanım kolaylığı da Casus Yazılım ’a olan talebi arttırmakta ve gelişimine hızla devam etmektedir.

Casus Yazılım’ı tüm özellikleriyle birlikte kullanmak için öncelikle satın almanız gerekir. Fiyat konusunda da cep telefonu takibi konusunda hizmet veren yazılımlar arasında en uygunudur. Yapmış olduğum bir araştırma sonucunda Türkiye’de satışı bulunan yazılımların genel olarak 500 TL ve üzeri fiyatları olduğunu gördüm ve bu beni biraz şaşkınlığa uğrattı. Çünkü Casus Yazılım diğer programların da üzerinde özelliğe sahip olup fiyatı sadece 59.95$’dır. monitor minor  telefon takip programı. Casus Yazılım’ı yurtdışında hizmet veren bir kuruluş olan ClickBank Şirketi satışa sunmaktadır. Güvenli bir şekilde ödemenizi yaparak sadece 2-3 dakika gibi kısa bir sürede bu kullanışlı yazılıma ulaşabilirsiniz.

Yazılımı satın aldıktan sonra önceden belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizi kullarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Müşteri ekranınızda takip ettiğiniz ve SpyBubble Programını kurduğunuz tüm cep telefonlarının bilgileri yer alacaktır. Bu nedenle öncelikle Casus Yazılım programını bir telefon üzerine kurmanız gerekmektedir. Kurulum bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. SpyBubble küçük bir yazılımdır ve yüklenen telefon üzerine asla varlığı belli olmaz. Görevi sadece yapılan bütün işlemleri saniye saniye sizin hesabınıza aktarmaktır. Programı telefona kurduktan sonra yapmanız gereken sadece hesabınızı açmak ve sonuçları kendi ekranınızdan takip etmektir.

Casus Yazılım tamamen internet üzerinden veri alışverişi yaptığı için takip ettiğiniz telefon nerede olursa olsun ve siz nerede olursanız olun, interneti kullanabildiğiniz her yerden cep telefonu takibi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir